EXB250-48S1V2 Artesyn Embedded
  • More about EXB250-48S1V2 Artesyn Embedded
    EXB250-48S1V2 Artesyn Embedded
    EXB250-48S1V2 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB250-48S1V2 is described as CONV DC/DC OPN FRM 1.2V OUT 165W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM