EXB100-48S05J Artesyn Embedded
  • More about EXB100-48S05J Artesyn Embedded
    EXB100-48S05J Artesyn Embedded
    EXB100-48S05J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB100-48S05J is described as DC/DC CONVERTER 5V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM