EXA40-48S1V8-V Artesyn Embedded
  • More about EXA40-48S1V8-V Artesyn Embedded
    EXA40-48S1V8-V is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXA40-48S1V8-V is described as CONV DC/DC HIEFF 1.8VOUT 40W OVP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM