CXA20-48S3V3J Artesyn Embedded
  • More about CXA20-48S3V3J Artesyn Embedded
    CXA20-48S3V3J Artesyn Embedded
    CXA20-48S3V3J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXA20-48S3V3J is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM