CXA20-48S05 Artesyn Embedded
  • More about CXA20-48S05 Artesyn Embedded
    CXA20-48S05 Artesyn Embedded
    CXA20-48S05 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXA20-48S05 is described as CONV DC/DC ISOL SNGL 5V OUT 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK