CXA10-48S3V3-SJ Artesyn Embedded
  • More about CXA10-48S3V3-SJ Artesyn Embedded
    CXA10-48S3V3-SJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXA10-48S3V3-SJ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED