CXA10-48D05J Artesyn Embedded
  • More about CXA10-48D05J Artesyn Embedded
    CXA10-48D05J Artesyn Embedded
    CXA10-48D05J is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. CXA10-48D05J is described as DC/DC CONVERTER +/-5V 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH