BXB75-48S05FLT Artesyn Embedded
  • More about BXB75-48S05FLT Artesyn Embedded
    BXB75-48S05FLT is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXB75-48S05FLT is described as CONVERTER DC/DC 5V OUTPUT 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH