BXB150-24S3V3FLTJ Artesyn Embedded
  • More about BXB150-24S3V3FLTJ Artesyn Embedded
    BXB150-24S3V3FLTJ is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXB150-24S3V3FLTJ is described as CONV DC/DC 100W 3.3V 30A NEG SGL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.