BXB100-24S3V3FLT Artesyn Embedded
  • More about BXB100-24S3V3FLT Artesyn Embedded
    BXB100-24S3V3FLT is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXB100-24S3V3FLT is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUTPUT 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT