BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
  • More about BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
    BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
    BXA40-24S05-S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA40-24S05-S is described as CONV DC/DC SNGL 5VOUT 40W REMOTE. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"