BXA30-48S3V3-1 Artesyn Embedded
  • More about BXA30-48S3V3-1 Artesyn Embedded
    BXA30-48S3V3-1 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA30-48S3V3-1 is described as CONV DCDC SNGL 3.3VOUT 30W HTSNK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE