BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
  • More about BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
    BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
    BXA30-48S15-F is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA30-48S15-F is described as CONV DC/DC SNGL 15V OUT 30W FLTR. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F