BXA3-12S3V3-F Artesyn Embedded
  • More about BXA3-12S3V3-F Artesyn Embedded
    BXA3-12S3V3-F Artesyn Embedded
    BXA3-12S3V3-F is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA3-12S3V3-F is described as CONV DC/DC SNGL 3.3V OUT 3W FLTR. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE