BXA10-48D12 Artesyn Embedded
  • More about BXA10-48D12 Artesyn Embedded
    BXA10-48D12 Artesyn Embedded
    BXA10-48D12 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA10-48D12 is described as CONVERTER DC/DC DUAL 12V OUT 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM