BXA10-12S05 Artesyn Embedded
  • More about BXA10-12S05 Artesyn Embedded
    BXA10-12S05 Artesyn Embedded
    BXA10-12S05 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA10-12S05 is described as CONVERTER DC/DC SNGL 5V OUT 10W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE