BM80A-300L-022F85 Artesyn Embedded
  • More about BM80A-300L-022F85 Artesyn Embedded
    BM80A-300L-022F85 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BM80A-300L-022F85 is described as CONV DC-DC 300W 300VIN 2.2V 85A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.