AVO75-48S1V2P-4 Artesyn Embedded
  • More about AVO75-48S1V2P-4 Artesyn Embedded
    AVO75-48S1V2P-4 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO75-48S1V2P-4 is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F