AVO50B-48S3V3LS Artesyn Embedded
  • More about AVO50B-48S3V3LS Artesyn Embedded
    AVO50B-48S3V3LS is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50B-48S3V3LS is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM