AVO50-48S2V5-4 Artesyn Embedded
  • More about AVO50-48S2V5-4 Artesyn Embedded
    AVO50-48S2V5-4 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50-48S2V5-4 is described as DC/DC CONVERTER 2.5V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"