AVO50-48S1V8P-4 Artesyn Embedded
  • More about AVO50-48S1V8P-4 Artesyn Embedded
    AVO50-48S1V8P-4 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50-48S1V8P-4 is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED