AVO50-48S12-6L Artesyn Embedded
  • More about AVO50-48S12-6L Artesyn Embedded
    AVO50-48S12-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO50-48S12-6L is described as DC/DC CONVERTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"