AVO240-48S12PB-6L Artesyn Embedded
  • More about AVO240-48S12PB-6L Artesyn Embedded
    AVO240-48S12PB-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO240-48S12PB-6L is described as DC/DC CONVERTER 12V 240W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"