AVO120-48S12B-4L Artesyn Embedded
  • More about AVO120-48S12B-4L Artesyn Embedded
    AVO120-48S12B-4L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO120-48S12B-4L is described as DC/DC CONVERTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM