AVO100-48S1V8B-6L Artesyn Embedded
  • More about AVO100-48S1V8B-6L Artesyn Embedded
    AVO100-48S1V8B-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO100-48S1V8B-6L is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK