AVO100-48S1V2-6L Artesyn Embedded
  • More about AVO100-48S1V2-6L Artesyn Embedded
    AVO100-48S1V2-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO100-48S1V2-6L is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V