AVE350B-48S28P-6 Artesyn Embedded
  • More about AVE350B-48S28P-6 Artesyn Embedded
    AVE350B-48S28P-6 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVE350B-48S28P-6 is described as DC/DC CONVERTER 28V 350W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE