AVE350-24S28P-6L Artesyn Embedded
  • More about AVE350-24S28P-6L Artesyn Embedded
    AVE350-24S28P-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVE350-24S28P-6L is described as DC/DC CONVERTER 28V 350W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM