AVD85-48S3V3-6L Artesyn Embedded
  • More about AVD85-48S3V3-6L Artesyn Embedded
    AVD85-48S3V3-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD85-48S3V3-6L is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 85W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"