AVD75-48S3V3PB-6L Artesyn Embedded
  • More about AVD75-48S3V3PB-6L Artesyn Embedded
    AVD75-48S3V3PB-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD75-48S3V3PB-6L is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"