AVD50B-48S3V3-6L Artesyn Embedded
  • More about AVD50B-48S3V3-6L Artesyn Embedded
    AVD50B-48S3V3-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD50B-48S3V3-6L is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD