AVD50B-48S12TL Artesyn Embedded
  • More about AVD50B-48S12TL Artesyn Embedded
    AVD50B-48S12TL is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD50B-48S12TL is described as DC DC CONVERTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V