AVD50B-48S12B-6L Artesyn Embedded
  • More about AVD50B-48S12B-6L Artesyn Embedded
    AVD50B-48S12B-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD50B-48S12B-6L is described as DC DC CONVERTER 12V 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"