AV60C-048L-033F20N Artesyn Embedded
  • More about AV60C-048L-033F20N Artesyn Embedded
    AV60C-048L-033F20N is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV60C-048L-033F20N is described as CONV DC-DC 100W 48VIN 3.3V NEG. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"