AV60C-048L-033F10 Artesyn Embedded
  • More about AV60C-048L-033F10 Artesyn Embedded
    AV60C-048L-033F10 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV60C-048L-033F10 is described as CONV DC-DC 50W 48VIN 3.3V POS-EN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS