AM80A-300L-120F18 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-300L-120F18 Artesyn Embedded
    AM80A-300L-120F18 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-300L-120F18 is described as CONV DC-DC 240W 300VIN 12.0V 18A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.