AM80A-048L-050F40 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-048L-050F40 Artesyn Embedded
    AM80A-048L-050F40 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-048L-050F40 is described as CONV DC-DC 240W 48VIN 5.0V 40A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.