AM80A-048L-022F60 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-048L-022F60 Artesyn Embedded
    AM80A-048L-022F60 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-048L-022F60 is described as CONV DC-DC 240W 48VIN 2.2V 60A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.