ALO40M48-SL Artesyn Embedded
  • More about ALO40M48-SL Artesyn Embedded
    ALO40M48-SL Artesyn Embedded
    ALO40M48-SL is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. ALO40M48-SL is described as CONV DC/DC 60W 1.5V 40A POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.