ALO40K48-S Artesyn Embedded
  • More about ALO40K48-S Artesyn Embedded
    ALO40K48-S Artesyn Embedded
    ALO40K48-S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. ALO40K48-S is described as CONV DC/DC 48W 1.2V 40A POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.