ALO25M48-S Artesyn Embedded
  • More about ALO25M48-S Artesyn Embedded
    ALO25M48-S Artesyn Embedded
    ALO25M48-S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. ALO25M48-S is described as CONV DC/DC 38W 1.5V 25A POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.