ALD18F48N-L Artesyn Embedded
  • More about ALD18F48N-L Artesyn Embedded
    ALD18F48N-L Artesyn Embedded
    ALD18F48N-L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. ALD18F48N-L is described as CONV DC/DC 3.3V 18A 35W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V