ALD13Y48N-L Artesyn Embedded
  • More about ALD13Y48N-L Artesyn Embedded
    ALD13Y48N-L Artesyn Embedded
    ALD13Y48N-L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. ALD13Y48N-L is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 35W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"