AL60A-300L-050F20 Artesyn Embedded
  • More about AL60A-300L-050F20 Artesyn Embedded
    AL60A-300L-050F20 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AL60A-300L-050F20 is described as CONV DC-DC 120W 300VIN 5.0V 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"