AL60A-048L-050F20 Artesyn Embedded
  • More about AL60A-048L-050F20 Artesyn Embedded
    AL60A-048L-050F20 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AL60A-048L-050F20 is described as CONV DC-DC 120W 48VIN 5.0V 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK