AIH16C300N-NTL Artesyn Embedded
  • More about AIH16C300N-NTL Artesyn Embedded
    AIH16C300N-NTL is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AIH16C300N-NTL is described as CONV DC/DC 250W 300VIN 16A NEG. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM