AIF120F300N-NTL Artesyn Embedded
  • More about AIF120F300N-NTL Artesyn Embedded
    AIF120F300N-NTL is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AIF120F300N-NTL is described as CONV DC/DC 600W 300VIN 120A NEG. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED