AGQ200B-48S3V3P-4L Artesyn Embedded
  • More about AGQ200B-48S3V3P-4L Artesyn Embedded
    AGQ200B-48S3V3P-4L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AGQ200B-48S3V3P-4L is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"