AEH20G48 Artesyn Embedded
  • More about AEH20G48 Artesyn Embedded
    AEH20G48 Artesyn Embedded
    AEH20G48 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AEH20G48 is described as CONV DC-DC 50W 48VIN 2.5V POS-EN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"