AA10U-024L-150S Artesyn Embedded
  • More about AA10U-024L-150S Artesyn Embedded
    AA10U-024L-150S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AA10U-024L-150S is described as CONV DC-DC 10W 24VIN 15VOUT SGL. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A